Hallitus

HALLITUS 2019

Ritva Nuutinen, puheenjohtaja
ritva.nuutinen@luukku.com
040 555 5062

Tuula Halmirinne
tuula.halmirinne@pp.inet.fi
puh. 040 825 6824

Eija Inglis, sihteeri

eija.inglis@gmail.com

Virpi Kallas
virpi.kallas@pp.inet.fi
040 689 7112

Markus Sohlström, taloudenhoitaja
markus.sohlstrom@taloverkot.fi
040 549 7935

Helena Grönlund, viestintävastaava

hg180142@gmail.com

Riitta Huber, tiedotusvastaava (opistot, ilmoitustaulut)
riitta.i.huber@hotmail.com
050 324 3726

Virpi Peiponen, jäsen
virpipeiponen@hotmail.com
050 524 1324

Hannele Koli-Siiteri

hannele.kolisiiteri@gmail.com

Anu Erel, varajäsen

anukuu@gmail.com

Viljami Wiirilinna, varajäsen

Viljami@Wiirilinna.net

040 8283352